KURUMSAL

İLKER ÜNLÜ

GENEL MÜDÜR

2011 Uluslararası Saraybosna Üniversitesi / Bosna Hersek
Elektrik Mühendisliği

2001 yılında iş hayatına başlamıştır ve 2005-2009 yıllarında ABB ‘ de çalışmıştır. Mart 2011 yılında ortağı olduğu Trafo Servis Mühendislik şirketini kurmuştur.
ABB ’de İletim ile Dağıtım Sistemleri ve Servisinde çalışmıştır, uzmanlık alanı olarak Primer, Sekonder jeneratör, kablo test ve bakımları.

BEYTULLAH ŞENAL

OPERASYON MÜDÜRÜ

1994 Mustafa Kemal Üniversitesi / Hatay
Elektrik Teknikerliği

İş hayatına 1989 yılında Ekinciler Demir ve Çelik Sanayi A.Ş. ‘de başlamıştır ve daha sonra 1998 – 2011 yıllarında ABB ‘de çalışmıştır. Mart 2011 yılında ortağı olduğu Trafo Servis Mühendislik şirketini kurmuştur.
ABB ’de yurtiçi ve yurtdışında çeşitli projelerde İletim ile Dağıtım Sistemleri ve Servisi işlemlerinin yanında Yük Altında Kademe Değiştiricilerin markadan bağımsız olarak montaj , test ve bakım işlemlerini yapmıştır.

ALİ ÖZÇELİK

SATIŞ ve İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ

1990 – 2010 yıllarında  ABB ‘ de çalışmış olup, Mart 2011 yılında ortağı olduğu Trafo Servis Mühendislik şirketini kurmuştur.

ABB ‘ de çalıştığı sürede İletim ile Dağıtım Sistemleri ve Servisi trafolaraın montajı ve testleri, onlara ait Yük Altında Kademe Değiştiricilerin markadan bağımsız olarak montaj , test ve bakım işlemlerini yapmıştır.